Ekol Denizcilik Logo

Новости

Наш
кампус

Во всех наших тренингах основной упор идет на практические знания, которые необходимы для работы в море.

Ekol Denizcilik Binası

1997 yılından bu yana, denizcilik eğitim sektöründe öncü bir rol üstlenen Özel Ekol Denizcilik Eğitim Kursu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olarak eğitim hizmetleri sunmaktadır. Kurumumuz, Vardiya/Makine Zabiti’nden Uzakyol Kaptanı/Başmühendisi’ne kadar geniş bir yelpazede eğitimler sağlayarak, denizcilik sektörüne nitelikli gemi adamları kazandırmaktadır.

Her eğitim-öğretim yılının başında yeni gemici kursu programlarıyla öğrencilerimize denizcilik alanında kariyer yapma fırsatı sunuyoruz. Eğitimlerimiz, ulusal ve uluslararası mevzuatlara uygun olarak tasarlanmıştır. Beykoz’da bulunan Ekol Deniz Güvenlik Uygulamalı Eğitim Merkezimiz, olanaklarıyla bölgede öne çıkmakta ve eğitimlerinde kaliteyi garantilemektedir.

Temel Yangın, Can Kurtarma Araçlarını Kullanma, Denizde Kişisel Canlı Kalma gibi uygulamalı eğitimler kursiyerlerimize ve diğer üniversite öğrencilerine “denizcilik kursu” kapsamında sunulmaktadır. Ayrıca, Ekol Denizcilik bünyesindeki Ekol Özel İstihdam Bürosu sayesinde, gemi adamı kursunu tamamlayan kursiyerlerimizin staj ve istihdam sorunlarına çözümler sunuyoruz.

35 uzman eğitmen ve 420 kişilik kursiyer kapasitesi olan Türkiye’nin en büyük özel denizcilik eğitim kurumlarından biri olan Ekol Denizcilik, sektördeki ulusal ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek, eğitim alanında daima öncülük etmektedir.

5 фактов про EKOL
83%

наших студентов начинают работать после прохождения обучения.

1500

Более чем 1500 выпускников

91+

курсов и семинаров

Наши партнеры

запись
Готов ли Вы сделать следующий шаг для Вашей карьеры?