Ekol Denizcilik Logo

News

CAM
PUS

We use realistic practical environments in all training courses delivered at EKOL, which are essential for maritime education.

Ekol Denizcilik Binası

1997 yılından bu yana, denizcilik eğitim sektöründe öncü bir rol üstlenen Özel Ekol Denizcilik Eğitim Kursu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olarak eğitim hizmetleri sunmaktadır. Kurumumuz, Vardiya/Makine Zabiti’nden Uzakyol Kaptanı/Başmühendisi’ne kadar geniş bir yelpazede eğitimler sağlayarak, denizcilik sektörüne nitelikli gemi adamları kazandırmaktadır.

Her eğitim-öğretim yılının başında yeni gemici kursu programlarıyla öğrencilerimize denizcilik alanında kariyer yapma fırsatı sunuyoruz. Eğitimlerimiz, ulusal ve uluslararası mevzuatlara uygun olarak tasarlanmıştır. Beykoz’da bulunan Ekol Deniz Güvenlik Uygulamalı Eğitim Merkezimiz, olanaklarıyla bölgede öne çıkmakta ve eğitimlerinde kaliteyi garantilemektedir.

Temel Yangın, Can Kurtarma Araçlarını Kullanma, Denizde Kişisel Canlı Kalma gibi uygulamalı eğitimler kursiyerlerimize ve diğer üniversite öğrencilerine “denizcilik kursu” kapsamında sunulmaktadır. Ayrıca, Ekol Denizcilik bünyesindeki Ekol Özel İstihdam Bürosu sayesinde, gemi adamı kursunu tamamlayan kursiyerlerimizin staj ve istihdam sorunlarına çözümler sunuyoruz.

35 uzman eğitmen ve 420 kişilik kursiyer kapasitesi olan Türkiye’nin en büyük özel denizcilik eğitim kurumlarından biri olan Ekol Denizcilik, sektördeki ulusal ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek, eğitim alanında daima öncülük etmektedir.

5 Facts About EKOL
83%

of our students start working after completing their training.

1500

More than 1,500 Graduates

91+

Courses and Programmes

OUR PARTNERS

Pre-Registration Form
Are you ready to take the next step in your career?