Elektro Teknik Zabiti Kursu Fiyatlari2

Elektro Teknik Zabiti Kursu

Elektro teknik zabiti kursu bir geminin makine bölümünde elektro teknik zabiti olarak görev yapmak isteyen gemi adamlarının görevleri icra etmek için eğitim görmesi gereken denizcilik kurslarından bir tanesidir.

Bir elektro teknik zabiti, esas olarak elektrik sistemleri ile ilgili olarak gemide çeşitli sorumlulukları yerine getirir. Denizdeki çoğu iş gibi, bir gemide elektronik kullanan bir gemi adamı olarak, bir gemideki her şeyi denetleyen bir baş mühendis altında çalışabilirsiniz.

Gemide elektrikli ekipmanların bakımı ve çalışması gibi gemideki tüm elektronik ve elektrikli ekipmanı izlerler, geminin operasyonel güvenliğini ve verimliliğini en üst düzeye çıkarırlar. Bu konuda kendilerini gösteren ve geliştiren elektro teknik zabitleri seviyelerinde yükselebilirler.

Elektro teknik zabiti, karmaşık makine dairesi kontrol sistemleri, radyo iletişimi, radar ekipmanları ve elektronik harita sistemleri gibi gemideki tüm elektrikli ve elektronik ekipmanların bakım ve onarımından sorumludur.  Aslında bu çok büyük bir sorumluluk.

Elektro teknik zabiti, elektrik ve elektronik kontrol ve güç sistemleri ile ilgilenirler. Pratik sorun giderme becerilerin yanı sıra iyi takım çalışma yetenekleri de birçok kez ihtiyacınız olacaktır.

Elektro teknik zabiti teknik olarak yetenekli ve çok yönlü olmalıdır. Ayrıca, ana motorlardan soğutma ünitelerine, jeneratörlere ve klima ünitelerine kadar geniş bir gemi sistemleri bilgisine sahip olmalıdırlar.

Elektro teknik kursu her deniz adamı gibi elektro teknik zabiti olmak isteyen gemi adamları için paha biçilemezdir. Elektro teknik zabiti kursunda öğrenecekleri bilgiler, alacakları eğitim, temel derslerdeki faaliyetler görevlerine başladıklarında onlara yardımcı olacak en büyük etkendir.

Bir gemide ne yapacaklarına, neleri üstleneceklerine, gemi hiyerarşisi bunlar tamamen elektro teknik zabiti kursunda öğrenecekleridir işte bu yüzden eğitim alacakları denizcilik kursu merkezi seçimi onları başarıya götürecektir.

Ekol Denizcilik olarak 1997’den beri gemi adamı yetiştirmeye devam ediyoruz. Türkiye’nin önde gelen ve gemi adamlarına yol gösteren Ekol Denizcilik elektro teknik zabiti içeriğini de gemi adamları ile buluşturmaya devam ediyor. Elektro-Teknik zabiti eğitimi ve Elektro-Teknik tayfası eğitimi vermekteyiz.

Elektro-teknik zabiti eğitimi, 40 gün (320 ders saati) den oluşmaktadır ders içerikleri, elektrik, elektronik kontrol sistemleri, bakım ve tutum, temel deniz emniyet ve gemi güvenlik eğitimleri, denizcilik İngilizcesi eğitimlerinden oluşmaktadır.

Elektro Teknik Zabiti Kursu Fiyatları

Elektro Teknik Zabiti Kursu Fiyatları

Elektro-teknik tayfası eğitimi kursumuz ise, 29 gün (120 ders saati) den oluşmaktadır ve ders içerikleri, elektrik, elektronik kontrol sistemleri, bakım ve onarım, denizde emniyet, personel sağlığı ve sosyal sorumluluk, temel deniz emniyeti eğitimleri ve gemi güvenlik eğitimlerinden oluşmaktadır.

Aynı zamanda elektro teknik zabiti kursu içeriğinde ne gibi temel amaçları öğreneceksiniz. Geminin operasyonel güvenliğini ve verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için gemideki tüm elektrikli ekipmanı izleyebilme yeterliliğine. Söylemekte fayda vardır ki her geminin ETO gemi adamı bulunmamaktadır.

Elektro Teknik Zabiti Kursu Fiyatları

Elektro teknik zabiti kursu fiyatları her denizcilik kursuna göre değişiklik gösterebilir. Kurs içeriği de kursun fiyatına etki eden bir noktadır. Elektro teknik zabiti kursu fiyatları her geçen yıl da değişebilmektedir.

Elektro teknik zabiti kursu fiyatları ve elektro teknik kursu hakkında detaylı ve net bir bilgi için Türkiye’nin en köklü gemi adamı yetiştiren şirketimiz Ekol Denizcilik ile iletişime geçerek gemideki kariyerinize başlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Elektro Teknik Zabiti Kursu İstanbul

Elektro teknik zabiti kursu istanbul ilimizde eğitim alabileceğiniz gibi Türkiye’nin birçok ilinde elektro teknik zabiti kursu eğitimini alabilirsiniz. Gerekli eğitim geçerliliklerini ve belgeleri tamamladıktan sonra müracaat ettiğiniz elektro teknik zabiti ile eğitiminize başlayabilirsiniz.

Elektro-teknik zabiti eğitimi ve elektro-teknik tayfası eğitimi Ekol Denizcilik olarak verdiğimiz elektro teknik zabiti kurslarımızdır. Ders içeriklerimizi web sitemizden görebileceğiniz gibi telefon ile iletişim kurarak da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir geminin makine bölümünde elektro teknik zabiti olarak görev yapmak isteyen denizcilerden biri iseniz sizde elektro teknik zabiti kursu ile gemideki elektro teknik zabiti görevinize başlayabilme şansı yakalayabilirsiniz.

Elektro teknik zabiti ile temel ve gerekli eğitim bilgilerini alarak elektro teknik zabiti olma yeterliliğine geliyorsunuz. Zaman içerisinde gösterdiğiniz başarı, çalışma, deneyim, tecrübe ve referans ile rütbenizi de arttırabilir kariyer planlaması yapabilirsiniz.