Mezunlarımız

Ekol Denizcilik Eğitim Merkezi’nden mezun olan öğrencilerimiz.

Okulumuzdan mezun olan öğrencilerimiz, iş hayatına atılırken onlara destek olan mezun grubumuz, öğrencilerimizin mezun olduktan sonra da Ekol bünyesinde olacaklarının bilincinde olacaklarını ve imkanlarımızdan yararlanmaya devam etmelerini sağlamaktadır.

Etkinlikler

Mezunlarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde, yeni öğrencilerimizin sorularını cevaplıyorlar ve onlara tavsiyeler veriyorlar.

Alumni

Mezunlarımız kendi aralarında bir topluluk oluşturarak ağlarını genişletiyor ve sektördeki gelişmeleri hızla öğrenebiliyor.

Yararları

Ekol Denizcilik Eğitim Merkezi mezunları, insan kaynakları ağımızda her zaman bulunmaktadır ve iş imkanında öncelikli sıradadır.

Haberler

EKOL – BLACK SEA TRAINING CENTRE

«Чорноморський морський тренажерний центр»«Еколь» приватний морський тренажерний центрЗа всіма питаннями та детальною інформацією щодо спільного навчання моряків ЕCOL&BTC, будьласка, зв’яжіться з нами за номером телефону

Yeni Web Sitemiz Açıldı !

Ekol Denizcilik Eğitim Merkezi’nin yeni web sitesi açıldı! Sizlere daha iyi bir hizmet sağlamak ve bilgi akışını daha verimli kullanmak için web sitemizi güncelledik!

FORM

Kariyerinizdeki bir sonraki adıma atmaya hazır mısınız?